Finská sauna

Naše na zakázku vyrobená sauna je velmi atypická, doporučujeme její vyzkoušení. Vlhkost vzduchu v sauně je relativně malá, několik desítek procent. Teplotu lze nastavit v rozmezí 60 - 120 ˚C, dle Vaší potřeby.

Doporučení: Pravidelné saunování působí velmi dobře na psychiku člověka, přispívá ke zvýšení nespecifické obranyschopnosti, k celkové regeneraci a relaxaci. Je vhodná jako prevence chorob z nachlazení, onemocnění dýchacích cest, lehkých revmatických onemocnění, funkčních poruch prokrvení, migrén a klimakterických potíží.

Infrasauna

Infrasauna (součástí našeho wellnessu) je novým systémem v termoterapii nahrazující klasické saunování a slouží k prohřátí těla infračerveným zářením až do hloubky 4 cm. Jedná se o působení teplého a suchého vzduchu o teplotě cca. 45°- 80° C v uzavřeném prostoru sauny. Jako významný termoregulační mechanizmus se uplatní výdej tepla pocením, zlepší se prokrvení kůže, dochází k prohřátí a uvolnění svalů a pojiva.

Doporučení: infrasauna spaluje kalorie a ovlivňuje nadváhu, podporuje krevní oběh a posiluje kardiovaskulární systém, odstraňuje bolesti, ulevuje svalům a ztuhlosti kloubů, odstraňuje toxiny a minerální odpad, zotavuje pokožku, zlepšuje imunitní systém, omezuje stres a únavu. Doporučená doba pobytu je 20 - 30 minut pro dospělého, ale řídí se vždy subjektivním pocitem klienta. Půl hodiny před a po aplikaci této procedury se doporučuje vypít skleničku čisté minerální vody.  • +420 777 703 733

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

  • ikona ikona ikona